Nálunk is járt a Mikulás!
Írta: Kovács Emőke DÖK- vezető   
AddThis Social Bookmark Button

December 6-án reggel iskolánkba is ellátogatott a Mikulás. Az aulában szaloncukorral várta az érkező gyerekeket és szüleiket. Az alsó tagozatos diákok közös verseléssel, énekekkel köszöntötték a Mikulást és krampuszait. Jagadics Zorka és Nikolau Izabella dallal is kedveskedett, Horváth Zétény egy szép éneket hegedült ajándékul a Mikulásnak. A műsor után minden gyerek átvehette a „jól megérdemelt” ajándékcsomagot.

Ezután a felsős tanulóinkhoz is ellátogatott a Mikulás. Ők is szeretettel fogadták és boldogan vették át a Mikulás-csomagot. Ez a nap az ajándékozásról, a vidámságról, a meglepetésről és a boldogságról szólt. Reméljük, hogy minden gyerek élményekkel gazdagon ment haza az iskolából!

 

A Mikulás látogatásán készült fényképek ide kattintva tekinthetők meg.

 

 

 

Polgármesteri köszöntő

 

Önkormányzati választás 2019

Facebook

Programnaptár 2020

Domb újság

.


Fertőszéplaki Sportkör

Fertőszéplakinak lenni


Ingyen WiFi Fertőszéplak központjában

Felhasználónév: wifi
Jelszó: free

Fertőszéplak képekben


 

Környező települések


   Fertőd

   Fertőszentmiklós

   Sarród

   Hegykő

   Fertőhomok

   Petőháza

   Fertőendréd

   Agyagosszergény

   Hidegség

   Fertőboz

   Kópháza

   Balf

   Sopron