Tökfesztivál 2018
Írta: Iliásné Pozsgai Anna iskolaigazgató   
AddThis Social Bookmark Button

Iskolánk immár tizenkettedik éve aktív résztvevője a fertőszéplaki tájházakban megrendezésre kerülő Tökfesztiválnak. Iskolánk valamennyi tanulója és pedagógusa részt vett a rendezvényen.

 

Harmadik és negyedik osztályos tanulóink Csetkovics Gabriella és Kovács Andrea tanítók felkészítésével interaktív, táncos, vidám műsorral léptek a színpadra. A Marionett Képzőművészeti Iskola vezetésével modern táncosaink zenés produkcióval szórakoztatták a közönséget  A szép, verőfényes, októberi szombaton gazdag program, finom ételek várták a látogatókat. Öröm volt megtapasztalni, ahogy kisiskolás tanulóink birtokba vették a népi játékokat és önfeledten, vidáman játszottak, beszélgettek. Felsős tanulóink közül többen a színpadi produkciókat hallgatták figyelmesen, néhányan a sportvetélkedőbe kapcsolódtak be. Köszönjük a szülőknek, hogy gyermekeiket elkísérték a rendezvényre és egy tartalmas, szép délelőttöt tölthettünk együtt e jeles napon.

A Tökfesztiválon készült fényképek ide kattintva tekinthetők meg.

 

Polgármesteri köszöntő

 

Önkormányzati választás 2019

Facebook

Programnaptár 2020

Domb újság

.


Fertőszéplaki Sportkör

Fertőszéplakinak lenni


Ingyen WiFi Fertőszéplak központjában

Felhasználónév: wifi
Jelszó: free

Fertőszéplak képekben


 

Környező települések


   Fertőd

   Fertőszentmiklós

   Sarród

   Hegykő

   Fertőhomok

   Petőháza

   Fertőendréd

   Agyagosszergény

   Hidegség

   Fertőboz

   Kópháza

   Balf

   Sopron