Tanulóink rajzai a soproni adventi naptárban
Írta: Iliásné Pozsgai Anna iskolaigazgató   
AddThis Social Bookmark Button

Iskolánk tanulói - immár hagyományosan - az idei tanévben is részt vettek a Pro Kultúra Sopron Nonprofit Kft. általános iskolás tanulók számára „Karácsony és Advent” témakörben meghirdetett rajzpályázaton.

Ügyes rajzolóink szabadon választott technikával alkották meg a jeles ünnepkör képeit. Nagy örömünkre a zsűri döntése alapján Elekes Dóra 5. osztályos tanuló alkotásával I. helyezett lett. Horváth Rozina 4. osztályos tanuló rajzával III. helyezést ért el. Varga Emma 4. osztályos tanuló munkáját is nagyra értékelte a zsűri. Mindhármuk rajza díszíteni fogja a 24 oldalas soproni adventi naptár oldalait.

 

Szívből gratulálunk az ügyes pályamunkákhoz. Köszönjük a lelkes, kitartó munkát! Köszönjük Pátkainé Gergácz Mónika tanítónőnek és Molnár Róbert tanár úrnak a bátorítást és a felkészítést.

Tanulóink szüleikkel és felkészítőikkel meghívást kaptak a kiállítás megnyitójára, melyre 2016. december 10-én 16.00 órakor a soproni Liszt Ferenc Művelődési Központban kerül sor. A rajzpályázat nyertesei ajándékban is részesülnek.

Tanulóink szüleikkel és felkészítőikkel meghívást kaptak a kiállítás megnyitójára, melyre 2016. december 10-én 16.00 órakor a soproni Liszt Ferenc Művelődési Központban kerül sor. A rajzpályázat nyertesei ajándékban is részesülnek.

 

Polgármesteri köszöntő

 

Ingyen WiFi Fertőszéplak központjában

Felhasználónév: wifi
Jelszó: free

Facebook

Programnaptár 2019

Domb újság

.


Fertőszéplaki Sportkör

Fertőszéplakinak lenni


Fertőszéplak képekben


 

Környező települések


   Fertőd

   Fertőszentmiklós

   Sarród

   Hegykő

   Fertőhomok

   Petőháza

   Fertőendréd

   Agyagosszergény

   Hidegség

   Fertőboz

   Kópháza

   Balf

   Sopron