Feki Webstudio Labdarugó Torna - Fertőszéplak
Írta: Iliásné Pozsgai Anna iskolaigazgató   
AddThis Social Bookmark Button

A nyári vakációra emlékeztető napsütésben zajlott az iskolánk által szervezett „Feki Webstudio labdarugó torna”, melyre a térségből négy iskola nevezett: Fertőszentmiklós, Zsira, Nagycenk és Hegykő csapata.

A torna főszervezője iskolánk testnevelő tanára Németh-Biacsics Anita volt, aki az idei évben először szervezte a tornát. Lelkesen készült a versenyre. Sok segítséget és támogatást kapott a felkészítő tanároktól és a kollégáitól is, amit ezúton is nagyon köszönünk.

 

Az öt résztvevő csapat körmérkőzésben mérte össze erejét. Minden csapat négy mérkőzést játszott. A nagy meleg ellenére derekasan helyt álltak a focisták, a végsőkig küzdöttek a jobb helyezésért.

A verseny nagyon szoros volt. A végére hármas holtverseny alakult ki (Fertőszentmiklós, Zsira, Fertőszéplak), így a gólkülönbség döntött. A fertőszentmiklósi focisták lőtték a legtöbb, míg kapták a legkevesebb gólt, ezért hozzájuk került a vándorkupa.  Egy évig büszkén őrizhetik iskolájukban a Feki Webstudio vándorserlegét.

Végeredmény:

I.             Fertőszentmiklós

II.            Zsira

III.          Fertőszéplak

IV.          Nagycenk

V.           Hegykő

Egyéni teljesítményeket is díjaztunk:

Gólkirály: Tóth Bianka (Fertőszéplak)

Legjobb játékos: Varga Bence (Nagycenk)

Legjobb kapus: Kóczán Barnabás (Hegykő)

Köszönjük Fekete Attilának, a Feki Webstudio ügyvezetőjének önzetlen támogatását, mellyel nagymértékben hozzájárult a verseny eredményességéhez.   Köszönjük a szurkolótábor lelkes szavait és a szülők önzetlen segítségét.

Örülünk, hogy a sikeres rendezvénnyel mintegy ötven kisdiáknak a sportoláson kívül élményekkel teli, vidám perceket is szereztünk ezen a délutánon.

A következő tanévben is sok szeretettel várjuk a térség iskoláinak tanulóit a labdarugó tornánkra.

A labdarúgó tornán készült fényképek ide kattintva tekinthetők meg.

 

Polgármesteri köszöntő

 

Ingyen WiFi Fertőszéplak központjában

Felhasználónév: wifi
Jelszó: free

Facebook

Programnaptár 2019

Domb újság

.


Fertőszéplaki Sportkör

Fertőszéplakinak lenni


Fertőszéplak képekben


 

Környező települések


   Fertőd

   Fertőszentmiklós

   Sarród

   Hegykő

   Fertőhomok

   Petőháza

   Fertőendréd

   Agyagosszergény

   Hidegség

   Fertőboz

   Kópháza

   Balf

   Sopron