Hírek férfi labdarúgó csapatunk háza tájáról
Írta: Doszpod Zsolt
AddThis Social Bookmark Button

Férfi labdarugó csapatunk lejátszotta soron következő bajnoki mérkőzését. Ellenfelünk a jelenleg 2. helyen álló KISFALUD csapata volt. A mérkőzésre rányomta bélyegét a nagy szél, minek következtében mindkét csapat rengeteg hibával játszott. Az első félidőben 0-0 állásnál büntetőt hibáztunk, amit nem sokkal később az ellenfél góllal büntetett. Csapatunk tovább küzdött és sikerült kiegyenlítenünk. Az ellenfél szerzett vezetést újfent a második félidő derekán, amit sikerült ismét kiegyenlítenünk. A meccs hajráját erővel jobban bírta csapatunk, de már csak ordító helyzetekig és kapufáig jutottunk.

A meccs végeredménye FERTŐSZÉPLAK-KISFALUD  2-2

Csapatunk góljait: LAJBER TAMÁS  ÉS ZAMBÓ CSABA szerezte.
A következő mérkőzésünk a GOLDSCMIDT csapata ellen lenne de mivel visszaléptek, így megkapjuk a 3 pontot és természetesen 3-0 gólarányt. Továbbá értesítem az érdeklődőket, hogy a hétvégén 2011.04.17.-én nem lesz bajnoki. Helyette 2011.04.16-án szombaton 17.00 órakor Fertőszéplakon edzőmeccset játszunk a SOPRONKÖVESD csapatával. Minden érdeklődőt szeretettel várunk.