Katalin bál 2016
Írta: Iliásné Pozsgai Anna iskolaigazgató   
AddThis Social Bookmark Button

A hétvégén került megrendezésre iskolánk hagyományos Katalin bálja a Szülői Szervezet közreműködésével. A Szülői Szervezet tagjain kívül a 4. és 7. osztályos tanulók szülei is részt vállaltak a bál előkészítésében, lebonyolításában.

 

Örömmel tapasztaltuk, hogy jókedvben, vidáman telt a szombat este. A zenét a Two Brothers zenekar szolgáltatta. Nagy sikert aratott iskolánk tanulóinak nyitótánca, melyet a Marionett Alapfokú Művészeti Iskola képviseletében adtak elő. Az est sztárvendégeként üdvözölhettük Dirty Dance Egyesület tagjait is. A fellépők között táncolt Tomasits Kíra 8. osztályos diákunk és Jagadics Berta iskolánk volt tanulója is, akikre külön büszkék vagyunk. Éjfélkor került sor a felajánlásokból kapott tombolatárgyak sorsolására. Hálásan köszönjük az egyesületeknek, vállalkozóknak, civil szervezetnek, szülőknek és minden segítőnek a támogatást, a sok-sok tombolatárgyat, amellyel nagymértékben hozzájárultak a rendezvény sikeréhez. Köszönjük a Szülői Szervezet vezetőjének és tagjainak a példaértékű, lelkes, segítőkész munkát. Köszönjük a résztvevőknek, hogy megtiszteltek jelenlétükkel és együtt szórakozhattunk. A rendezvényből befolyt összeget tornafelszerelések vásárlására fordítjuk.

A Katalin bálon készült fotók ide kattintva tekinthetők meg.

 

 

 

Polgármesteri köszöntő

 

Ingyen WiFi Fertőszéplak központjában

Felhasználónév: wifi
Jelszó: free

Facebook

Programnaptár 2019

Domb újság

.


Fertőszéplaki Sportkör

Fertőszéplakinak lenni


Fertőszéplak képekben


 

Környező települések


   Fertőd

   Fertőszentmiklós

   Sarród

   Hegykő

   Fertőhomok

   Petőháza

   Fertőendréd

   Agyagosszergény

   Hidegség

   Fertőboz

   Kópháza

   Balf

   Sopron