Iskolásaink a tökfesztiválon
Írta: Iliásné Pozsgai Anna iskolaigazgató   
AddThis Social Bookmark Button

Iskolánk immár tízedik éve aktív résztvevője a fertőszéplaki tájházakban megrendezésre kerülő Tökfesztiválnak. Alsó tagozatos tanulóink és az őket felkészítő pedagógusok lelkesen készültek az idei ünnepre is.

 

A Marionett Képzőművészeti Iskola vezetésével modern táncosaink vidám produkcióval szórakoztatták a közönséget. Az óvodások fellépése után a kisiskolásaink műsora következett. A legkisebbek - többen jelmezbe öltözve - őszi mondókákkal, versekkel, kiolvasókkal, interaktív énekekkel léptek színpadra. Harmadik osztályosaink a közönség nagy megelégedésére egy alkalomhoz illő, vidám jelenetet adtak elő. A legnagyobbak csujjogatókkal tarkított őszi dalcsokorral kedveskedtek a megjelenteknek. A fellépés után a „Tökfesztivál” keretében gazdag program várta tanulóinkat.

Köszönjük a szülőknek, hogy támogatták részvételünket és gyermekeiket elkísérték a rendezvényre.

A Tökfesztiválon készült fényképek ide kattintva terkinthetők meg.

 

Polgármesteri köszöntő

 

Ingyen WiFi Fertőszéplak központjában

Felhasználónév: wifi
Jelszó: free

Facebook

Programnaptár 2019

Domb újság

.


Fertőszéplaki Sportkör

Fertőszéplakinak lenni


Fertőszéplak képekben


 

Környező települések


   Fertőd

   Fertőszentmiklós

   Sarród

   Hegykő

   Fertőhomok

   Petőháza

   Fertőendréd

   Agyagosszergény

   Hidegség

   Fertőboz

   Kópháza

   Balf

   Sopron