Mert adni jó!
Írta: Iliásné Pozsgai Anna iskolaigazgató   
AddThis Social Bookmark Button

Vannak olyan gyermekek, akiknek a karácsony szomorúságot okoz, mert nem kaphatnak ajándékot. Nekik már az is sokat jelent, ha karácsonykor finomabb falatok kerülnek az asztalra, játékról még csak nem is álmodnak. Ezeknek a gyerekeknek szeretnénk örömet szerezni a szeretetet ünnepéhez közeledve.

Az idei évben is csatlakozott iskolánk a "Segíts velem karácsonykor!" a PontVelem és a Magyar Máltani Szeretetszolgálat közös akciójához.  A felhívásra diákjainknak és szüleiknek köszönhetően közel hatvan cipősdoboznyi ajándék teszi széppé a rászoruló gyermekek karácsonyi ünnepét. Ezúton is köszönjük mindenkinek az önzetlen felajánlásokat. Mindannyian megtapasztaltuk már, hogy ajándékot kapni nagyon jó dolog, de önzetlenül adni a legnemesebb emberi érzések egyike. Iskolánk tanulói jó cselekedetből, figyelmességből példásra vizsgáztak az idei adventi időszakban is.

 

Polgármesteri köszöntő

 

Ingyen WiFi Fertőszéplak központjában

Felhasználónév: wifi
Jelszó: free

Facebook

Programnaptár 2019

Domb újság

.


Fertőszéplaki Sportkör

Fertőszéplakinak lenni


Fertőszéplak képekben


 

Környező települések


   Fertőd

   Fertőszentmiklós

   Sarród

   Hegykő

   Fertőhomok

   Petőháza

   Fertőendréd

   Agyagosszergény

   Hidegség

   Fertőboz

   Kópháza

   Balf

   Sopron